Цветомир Найденов, основният финансов двигател на ЦСКА 1948, съобщи за старта на подготовката на отбора за новия сезон. Първите медицински прегледи ще се проведат на 8 юни, след което футболистите ще се отправят към Банско за подготвителен лагер.
След интензивната подготовка в планинския курорт, отборът ще замине за Словения на 25 юни, където ще продължи тренировките. Найденов с ирония определи тези лагери като „лагери на смъртта“, подчертавайки тежестта на натоварванията.
Целта е отборът да се завърне в България на 10 юли, готов за предстоящия шампионат. В публикация във Facebook, Найденов сподели: „Ваканцията за ЦСКА приключи. Започваме медицинските прегледи, а на 8 юни отиваме на Банско за Лагерът на смъртта vol. 1. На 25-ти заминаваме за Словения за Лагерът на смъртта vol. 2. Връщаме се на 10-ти юли, готови за сезона. Очаква ни труден сезон с намален брой отбори в Ефбет лига, а битката за оцеляване ще бъде още по-интензивна. Las Cucarachas дебнат отзад и са готови за действия. Очаквам безславно отпадане от ЕКТ още в началото, но няма какво да стане… разбира се.“
Снимка: fakti.bg