Валерия от ‘Ергенът’ отпразнува 16 години с кучето си Бъди (СНИМКИ)

човека четат тази публикация в момента

Валерия Георгиева, победителка от втория сезон на риалити формата ‘Ергенът’, отбеляза важен момент в социалните мрежи. Тя чества 16-ия рожден ден на своето куче Бъди, което определя като най-дългогодишния си спътник. Моделът е известна със своята ангажираност към защита на животните, а празникът е повод за радост и носталгия.

В публикацията си Валерия споделя снимки, на които е заедно с Бъди, позирайки с празнична торта. Тя отправи емоционално послание: ‘Честит 16-ти рожден ден на моето пораснало момче! Ти си до мен през повече от половината ми живот, независимо от всичко, през което преминавам.’

Валерия подчертава, че Бъди е бил с нея в ключови моменти, споделяйки както радости, така и трудности. Въпреки напредналата си възраст, кучето продължава да я чака вкъщи с нетърпение.

‘Моето присъствие е неговото щастие, а неговото – моето! Обичам те безкрайно, Бънче!’ – добавя Валерия.

Постът бързо събра множество поздравления от последователи, които също се включиха в честитките към четириногия рожденик.

Снимка: fakti.bg

Не пропускайте!
Прочети също
Любопитно
Дара разкрива: Два пъти обмисляла отказ от "Еврови...
Любопитно
Лора Крумова стана жертва на интернет измама с изк...
Любопитно
5 юни 1942 г.: САЩ обявяват война на България
Любопитно
Нико Макбрейн от Iron Maiden отпразнува 74 години