Актьорите Боряна Братоева и Владимир Зомбори ще се завърнат като водещи на новия сезон на шоуто „Гласът на България“, съобщава bgdnes.bg. Двамата, които впечатлиха зрителите през първия сезон, са готови да предложат нови вълнуващи моменти. Боряна и Владо ще ръководят шоуто с хумор и енергия, като ще бъдат в центъра на събитията на сцената и зад кулисите. Техният динамичен дует съчетава остроумие и харизма, което обогатява атмосферата в предаването. „С огромно желание и енергия се завръщаме. Новият сезон ще бъде емоционален, музикален и непредвидим“, заявяват водещите. Според тях, зрителите могат да очакват впечатляващи таланти и силни истории, които ще оставят следа дълго след финала на шоуто.
Снимка: fakti.bg