Адам Маркъс нарече Вал Килмър „най-лошият човек на света“ след смъртта му

човека четат тази публикация в момента

Адам Маркъс, режисьор на филма „Конспирация“, определи Вал Килмър за „най-лошия човек на света“ година след смъртта на актьора от пневмония. Маркъс направи коментара в социалната мрежа Facebook, споделяйки снимка от снимачната площадка на лентата от 2008 г.

Режисьорът, работил с Килмър, изрази недоволство от поведението му по време на снимките, отбелязвайки, че Килмър често закъснявал с три до шест часа. Според него, дори да е имал успехи в кариерата си, подобно поведение не бива да бъде оправдавано.

Маркъс подчерта, че не е искал смъртта на Килмър и не му желае болка, но сподели, че е бил свидетел на „побойническо“ поведение от страна на актьора. След коментарите му, много фенове реагираха негативно, но той отказа да се извинява.

Вал Килмър, известен с ролите си в „Топ Гън“ и „Батман завинаги“, е бил наричан труден за работа и преди. Режисьори като Джоел Шумахер и Джон Франкенхаймер също са споделяли подобни впечатления. В документален филм от 2021 г. Килмър призна, че е имал проблеми в поведението си на снимачната площадка.

Актьорът почина на 65 години през април 2025 г., след години на борба с болести, включително рак на гърлото, който го остави прикован на легло. Според Маркъс, въпреки трагедията, смъртта на Килмър не може да оправдае предишните му действия.

Снимка: fakti.bg

Не пропускайте!
Прочети също
Любопитно
Дара разкрива: Два пъти обмисляла отказ от "Еврови...
Любопитно
Лора Крумова стана жертва на интернет измама с изк...
Любопитно
5 юни 1942 г.: САЩ обявяват война на България
Любопитно
Нико Макбрейн от Iron Maiden отпразнува 74 години